Zapraszamy gorąca na cykl zajęć umuzykalniających dla dzieci w wieku od 0 do 5 lat. Projekt Muzopolis zawiera również comiesięczne koncerty, które uzupełnią wokalną formułę warsztatów o brzmienia różnorodnych instrumentów w bardzo ciekawych stylistykach.

Prowadzącymi są najlepsi gordonowcy pracujący w Bydgoszczy oraz innych zakątkach naszego kraju i nie tylko. Są członkami Polskiego Towarzystwa Edwina E. E. Gordona oraz certyfikowanymi trenerami PTEEG.

Więcej o teorii uczenia się muzyki, która ma na celu rozwój zdolności muzycznych oraz wykształcenie u słuchacza umiejętności słuchu harmonicznego i improwizacji znajdziecie na stronie www.fundacjakreatywnejedukacji.org

Zajęcia odbywają się w 2 grupach wiekowych:
– warsztaty dla dzieci w wieku do 2,5 lat godz. 16.30
– warsztaty dla dzieci w wieku od 2,5 – 5 lat godz. 17.30

Odpłatność za zajęcia za cykl jesienny do końca grudnia 2018 350 zł

Zajęcia jednorazowe 35 zł

Osoby, które uiszczą opłatę za cykl jesienny otrzymują materiały do pracy w domu.

Zapraszam na pierwsze spotkanie 18.09.2018 godz. 16.30 i 17.30

Miejsce: Placówki edukacyjne Fundacji Kreatywnej Edukacji ul Chopina 28 w Bydgoszczy