Było cudownie – finał kursu gordonowskiego i nie tylko

To było fantastyczne dzieło, przygotowane przez ogrom osób. Nasz nowa siedziba pękała w szwach: przybyli szanowni kursanci z całej Polski, nasi uczniowie, przedszkolacy oraz wychowankowie opiekunów dziennych, a także wspaniali nauczyciele placówek Perpetuum Mobile Fundacji Kreatywnej Edukacji i rodzice oraz przyjaciele.
Wspaniale zaistnieli uczniowie Moniki Litwin-Dyngosz: Łukasz Dyngosz, Ola Antczak, Bianka Berezowska, Małgosia Manthey i Julia Marcinkowska z potężnym repertuarem musicalowym.
Monika, wraz z Miłoszem Gawryłkiewiczem przygotowali również kursantów, jak i uczniów do występów zespołowych do tak cudownej muzyki, jak: Believer, Joshua fit the battle of Jericho, Sunset, Sunrise, Merida Waleczna Chwytam wiatr (wystąpiła Pola Gawryłkiewicz), czy Oh happy day. Ten piękny koncert nie udałby się, gdyby nie nasi wspaniali muzycy: Daniel Pradella (piano), Bartek Werachowski (bas) i Patryk Dolepski (perkusja), Miłosz Gawryłkiewicz (trąbka) ze wsparciem naszych świetnych młodych perkusistów (Leonard Abdul-Redah i Marek Tomiczek).
Chcieliśmy poinformować, że absolwenci kursu gordonowskiego I i II stopnia są znakomici i polecamy ich umiejętności wszystkim rodzicom i instytucjom. Gratulacje!
Po koncercie odbył się finisaż wystawy Ryszarda Henryka Chojnackiego: śpiewaliśmy sto lat, bo talent tego artysty jest wielki oraz piliśmy szampana:-).
Przedsięwzięcie dofinansowane ze środków Miasta Bydgoszcz oraz Firmy IKEA
Już szykujemy dla Was nowe wydarzenie. Do zobaczenia

Strona wykorzystuje pliki cookies.