Jestem wokalistką, flecistką, tancerką flamenco, plastykiem i instruktorką pilatesu. Przez kilka lat związana byłam z projektem autorskim „Mamy Dobry Koniec”. Prezentowałam swoją twórczość z nurtu piosenki poetyckiej, zdobywając liczne nagrody na ogólnopolskich festiwalach muzycznych. Reprezentowałam kraj, grając recitale na międzynarodowej imprezie Hanza-Sail w Rostocku.
Od lat jestem zakochana we flamenco. Szkoliłam się pod okiem Alicji Moreny oraz u takich tancerzy scen światowych jak: Ana Azules, Vicky Barea, Teo Barea, Matilde Coral, Mercedes Ruiz, Belen Cabanes, Merche Esmeralda, Javier Latorre, Ursula Lopez, Fuensanta la Moneta, Inmaculada Aguilar, Milagros Menjibar, Mirabel Ramos. W 2013 r. ukończyłam prestiżowy kurs w szkole Fundacion Flamenco Cristina Heeren w Sevilli na poziomie avanzado.

Prowadziłam warsztaty taneczne w ramach festiwalu Progessteron, dla Akademii Języka i Kultury Hiszpańskiej oraz w ramach licznych audycji edukacyjnych. Współpracuję z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy.

 Na co dzień prowadzę zajęcia taneczne  w Akademii  Tańca Duende Fundacji Duende Flamenco (www.fdf.art.pl) oraz w Domu Muz w Toruniu. Współtworzyłam choreografię do spektaklu „Pchła Szachrajka” w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Współpracowałam z  zespołem Aire Flamenco, a obecnie związana jestem z zespołem Danza del Fuego.

Zrealizowałam i wyreżyserowałam  dotychczas trzy autorskie spektakle taneczne: „Andaluzyjski sen”, „Entre los dos espacios del flamenco” oraz „Obrazki z Sevilli”.

Od 2006 roku prowadzę także zajęcia muzyczne dla dzieci oparte na teorii E.E. Gordona.