Klara Fortuna-Charysz

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

W lipcu 2020 roku ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Obecnie ubogacam swoją wiedzę, a także umiejętności, poprzez studia magisterskie, kursy, szkolenia. Ponadto doświadczenie zawodowe rozwijam, prowadząc dziecięcy zespół muzyczny i uczestnicząc w kołach naukowych.

W Fundacji Kreatywnej Edukacji pełnię rolę nauczyciela wspomagającego, a szkoła Perpetuum Mobile jest dla mnie początkiem niesamowitej pedagogicznej podróży. W pracy kieruję się empatią, kreatywnością i indywidualnym podejściem do każdego dziecka.

Prywatnie uwielbiam śpiewać, grać na gitarze oraz tworzyć makramy. Nie jest mi obojętny los środowiska i zwierząt, dlatego też udzielam się charytatywnie, biorąc udział w akcjach sprzątania lasów czy wyprowadzania psów ze schroniska. Moim największym marzeniem są dalekie podróże, w których mogłabym odkrywać piękno świata i różnorodnych kultur. W życiu kieruję się miłością, zrozumieniem i chęcią czynienia dobra. Inspirują mnie
ludzie, którzy podążają nieszablonowymi ścieżkami, wspierają potrzebujących, dokonują zmian.

Strona wykorzystuje pliki cookies.