Łukasz Pulchny

NAUCZYCIEL JĘZ. POLSKIEGO, WYCHOWAWCA

Jestem nauczycielem języka polskiego oraz wychowawcą posiadającym również kwalifikacje pedagoga edukacji wczesnoszkolnej. Wykształcenie zdobyłem na bydgoskiej uczeni – Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, gdzie studiowałem w trybie stacjonarnym. Z Fundacją Kreatywnej Edukacji związany jestem już sześć lat. Podczas swojej wieloletniej pracy w tym miejscu zdobyłem spore doświadczenie oraz obszerną wiedzę dotyczącą pracy z dzieckiem ze spektrum autyzmu.
Obecnie w szkole jestem wychowawcą klasy szóstej. Prowadzę również lekcje języka polskiego na poziomie klas: 4-8. Na zajęciach kładę głównie nacisk na rozwój umiejętności swoich dzieci, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Wiem, że każdy w mojej klasie jest inny i wyjątkowy, dlatego staram się na co dzień stawiać różnorodne wyzwania swoim uczniom. Sprawuję także dodatkowo opiekę nad ósmoklasistami – pomagam im pomyślnie przebrnąć przez nadchodzące egzaminy zewnętrzne.
Moją największą pasją jest muzyka (głównie śpiew i taniec towarzyski). Staram się także na bieżąco śledzić wszelkie nowinki dotyczące edukacji muzycznej w Polsce. W wolnych chwilach chętnie sięgam po dobre książki psychologiczne oraz zasiadam z kolegami przed komputerem, by wspólnie z nimi zagrać w gry sieciowe (MMORPG).

Strona wykorzystuje pliki cookies.