Sara Sławińska

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - PSYCHOLOG

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyłam studia psychologiczne ze specjalnością wspomaganie rozwoju. Posiadam również kompetencje trenera Treningu Umiejętności Społecznych. Rozwijam swoje umiejętności i podnoszę kwalifikacje poprzez udział we wszelakich kursach, szkoleniach, a także obserwując pracę innych doświadczonych psychologów i nauczycieli pracujących w naszej szkole. Szkoła Perpetuum to pozytywny i wielobarwny początek mojej drogi zawodowej.

Obecnie pracuję jako psycholog oraz nauczyciel wspomagający. Codziennie wspomagam moich podopiecznych oraz innych uczniów, którzy tego potrzebują, na lekcjach w klasie. W trakcie dnia staram się również pomagać uczniom w radzeniu sobie z wszelakimi trudnościami emocjonalnymi. Po zajęciach edukacyjnych prowadzę także zajęcia rewalidacyjne dla dzieci ze szczególnymi potrzebami. Moim celem w pracy z uczniem jest proces ciągłego stwarzania atmosfery ciepła, otwartości, poczucia bezpieczeństwa i zrozumienia.

Moimi wielkimi pasjami są: taniec, podróże, a także gotowanie. Szczególnie interesuję się kuchnią wegetariańską. W wolnym czasie uwielbiam testować nowe przepisy kulinarne. Obecnie dużo czasu spędzam na robieniu na drutach i tworzeniu makram, to moje najnowsze hobby, które w ostatnim czasie bardzo mnie zauroczyło i zainspirowało do działania, by powrócić do umiejętności, które kiedyś wykonywały nasze babcie. Bardzo lubię też czytać książki, szczególnie skupiające się na samorozwoju. W życiu staram się kierować przede wszystkim balansem i harmonią, akceptacją i słuchaniem potrzeb płynących z ciała, a także otaczającego mnie świata.

Strona wykorzystuje pliki cookies.