Happy Jazz – koncert gordonowski w Warszawie 28.07.19

Zapraszamy Rodziny z dziećmi (wiek od 0 do mniej więcej:-) 6 lat) do udziału w koncercie muzyki improwizowanej w nowoorleańskich rytmach: Happy Jazz.

Koncerty gordonowskie propagowane przez Fundację Kreatywnej Edukacji oraz Polskie Towarzystwo Edwina Eliasa Gordona to wyjątkowe miejsce na komunikowanie się językiem muzyki. Happy Jazz to muzyka inspirowana jazzem Nowoorleańskim oraz Ragtimem, Swingiem i wspaniałym Bluesem. Utwory prezentowane podczas koncertu to m.in.: What a wonderful world, Yes Sir; that’s my Baby; Oh Lady be Good; Caravan.

W koncercie udział biorą:

Miłosz Gawryłkiewicz – śpiew, animacja
Jolanta Gawryłkiewicz – śpiew, animacja

oraz uczestnicy kursu gordonowskiego dla osób kierujących edukacją muzyczną małego dziecka,

a także zespół instrumentalny w składzie:

MIŁOSZ GAWRYŁKIEWICZ – trąbka

MATEUSZ KRAWCZYK – perkusja

MACIEJ OLESIŃSKI – banjo

PIOTR WRÓBEL – suzafony

Publiczność włącza się w koncert tańcząc, śpiewając i rytmizując. Energetyczne rytmy porywają do korowodu całe Rodziny. Muzycy: instrumentaliści i wokaliści improwizują, prowadząc dialog instrumentalny, a także wokalny.

DATA: 28.07.2019 (niedziela), godz. 10.00

MIEJSCE: ODDAJ CIĘŻAR STUDIO znajduje się na 3 piętrze w budynku Twarda 42, 3 min.od stacji metra RONDO ONZ, lub 7 min. od DWORCA CENTRALNEGO. Wózki prosimy zostawiać na portierni Związku Wędkarskiego zlokalizowanej w sąsiedniej klatce, tego samego budynku.

INWESTYCJA: dorośli 20 zł, dzieci 10 zł. Płatność na miejscu, jedynie gotówką

REZERWACJA: sms +48602466347; jgawrylkiewicz@gmail.com. Prosimy o podanie nazwiska oraz ilości dorosłych i dzieci.

W ramach działalności edukacyjnej oraz kulturalnej Fundacja Kreatywnej Edukacji propaguje teorię uczenia się muzyki profesora Edwina Eliasa Gordona – jednego z największych edukatorów, psychologów muzyki oraz muzyków – jazzmanów. Obecnie prowadzimy nabór na kursy sierpniowe (tygodniowe) z z audiacji instrumentalnej -naszym wykładowcą jest Marilyn Lowe z USA (nauka gry na fortepianie). Finalizujemy 2 warszwskie kursy dla osób kierujących edukacją muzyczną małego dziecka. Więcej o kursach na stronie FKE.

Strona wykorzystuje pliki cookies.