Koncert z udziałem kursantów Improwizuję, czyli audiuję Warszawa 04.06.23

Zapraszamy na koncert gordonowski Happy Jazz w Okęckiej Sali Widowiskowej 4.06.2023 godz. 11.00
To wyjątkowy czas przeznaczony na budowanie więzi emocjonalnych rodzic-dziecko. Koncerty gordonowskie zakładają współtworzenie muzycznej zabawy zarówno przez muzyków jak i publiczność. Podczas koncertu liczy się śpiew, ruch, koordynacja ruchowo-głosowo-oddechowa oraz improwizacja. Muzycy improwizują, wchodzą w interakcję z dziećmi, podążając za nimi, dlatego każdy koncert jest niepowtarzalny.
W swobodnej atmosferze, z czynną pomocą kilkunastu kursantów gordonowski edycji Improwizuję, czyli audiuję słuchamy, tańczymy, śpiewamy, bawimy się melodią i rytmem.
Tej wiosny w Warszawie, nie może zabraknąć muzyki nowoorleańskiej. Dlatego, z pomocą muzyków z takich formacji, jak: Dixie Company (Wojciech Warszawski- banjo)oraz Brass Federacja (Piotr Wróbel – suzafon) organizujemy koncert Happy Jazz Orchestra. Muzyka dixiland jest najdoskonalszą, najczystszą formą improwizowaną, która porywa do tańca i inspiruje do harmonicznych poszukiwań. Usłyszycie największe standardy prezentowane przez tuzów jazzu, takich, jak Ella Fitzgerald, Ray Charles, Gene Krupa, czy Luis Armstrong. Nie ma szans, by im się oprzeć.
Koncert oparty jest na teorii uczenia się muzyki Edwarda Eliasa Gordona – amerykańskiego pedagoga i jazzmana.
Koordynatorami przedsięwzięcia są Jolanta i Miłosz Gawryłkiewicz, którzy dwoją się i troją podrygując i wyśpiewując, by koncert zgodny był z jedyną na świecie teorią uczenia się muzyki EE. Gordona.
Organizatorzy: Fundacja Kreatywnej Edukacji i Okęcka Sala Widowiskowa

Strona wykorzystuje pliki cookies.