Koncerty smykowe w LoftoDance w Krakowie

Badum psssst! Tak, to my. Po wspaniałym doświadczeniu w Filharmonii Krakowskiej rozpoczynamy zupełnie coś zupełnie nowego! Nastawiamy się na łączenie Ruchu z Muzyką, ciała z umysłem, abosolutu improwizacji ruchu z improwizacją muzyki.
Nie może Was zabraknąć z nami w LofToDance w Krakowie już 21.01.2023.
Na pierwszy ogień proponujemy: LINDY HOP i muzykę Nowoorleańską. Instrumentarium dęte, perkusyjne, strunowe – jestem mocni w brzmieniu! Do tego wokal i najlepsze kroki znane od 100 lat. My gramy i śpiewamy – Wy tańczycie do utraty tchu. Żegnamy Stary Rok (po którym niewiele osób będzie płakać), i pracujemy w pocie czoła nad naszym ciałem, by Nowy Rok był wspaniały!
12 lat doświadczenia z Filharmonią Krakowską. Twórcy kultowego „Smykowego Grania” już od stycznia w nowej odsłonie, w LOFToDANCE!
Najbardziej doświadczona w koncertach Gordonowskich ekipa w Polsce!, topowi muzycy, cudowne doświadczenie muzyki na żywo z elementami kształcenia słuchu oraz animacjami tanecznymi.
Pierwsze koncerty już 21.01.2023 w Dzień Babci 🙂 Zaczynamy od koncertów Happy Jazz oraz roztańczonych szaleńczą energią Lindy Hop dance imprez muzyczno-koncertowo-tanecznych.
Organizatorem koncertów jest Fundacja Kreatywnej Edukacji – tak, najlepsi z najlepszych!
PROGRAM:
Sobota 21.01.2023
godz. 10.30 – koncert Happy Jazz dla dzieci do 3 roku życia wraz z opiekunami
godz. 12.00 – koncert Happy Jazz dla dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunami
godz. 15.30 – koncert międzypokoleniowy w klimacie Lindy Hop & wspólne szaleństwo na parkiecie przy muzyce z lat 30 i 40 ubiegłego stulecia przy muzyce na żywo
CENNIK:
(bilet wstępu dla 1 osoby na 1 wybrany koncert o godz. 10.30, 12.00 lub 15.30)
dziecko – 40 zł do 20.01, 45 zł w dniu wydarzenia
dorosły – 50 zł do 20.01, 55 zł w dniu wydarzenia
W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić dane uczestnika informując nas o tym mailowo na adres info@loftodance.pl.
Do zobaczenia!

Strona wykorzystuje pliki cookies.