Konferencja „Kody Kobiecości”

Zapraszamy na konferencję „Kody Kobiecości”, której Fundacja Kreatywnej Edukacji jest partnerem.

Kobiecość niejedno ma imię…nadaje kształt naszej odmienności i różnorodności. Bywa wielowymiarowa i niejednoznaczna. A Ty znasz już dobrze swoje mocne strony? Potrafisz z nich właściwie korzystać? A może brakuje Ci pomysłu, impulsu lub chęci do tego, by lepiej poznać siebie, sięgnąć do własnych zasobów, rozwinąć skrzydła? A może od dawna szukasz drogi do zmiany, ale blokuje Cie coś, lub ktoś i nie umiesz samodzielnie wybrnąć z impasu? Pozwól się zainspirować! Zyskując świadomość własnych umiejętności i upodobań, eliminując to, co najbardziej Ci przeszkadza, co Ci szkodzi, lub co Cię ogranicza w osiąganiu celów, w lepszej komunikacji, w rozwoju, poszerzysz własne możliwości o obszary, w których sprawdzisz się najlepiej i zwiększysz szansę na sukces, rozwijając talenty i pracując nad potrzebami, poczujesz, że naprawdę świadomie żyjesz, przejmiesz kontrolę nad kierunkiem w którym podążasz, a wszystkie Twoje działania nabiorą sensu, wyrazu i mocy. Jak tego dokonać? Mamy podpowiedź! Poznaj swoje talenty, dotrzyj do źródła wiedzy o sobie, zyskaj użyteczne narzędzia, zastosuj je w praktyce i znacząco przyspiesz postępy we wszystkich sferach życia.

Gotowa na rozkodowanie?

Zapraszamy Cię na konferencję z unikalnym programem transformującym, złożonym z czterech modułów, z których każdy pomoże Ci usprawnić jeden aspekt Twojej życiowej przestrzeni i funkcjonowania. Otrzymasz gotowe narzędzia, metody i sposoby do zastosowania w pracy, w relacjach, w biznesie i związku. Przejdziesz proces, który trwale poprawi jakość Twojej codzienności. Zabierz ze sobą twoją przyjaciółkę, mamę, siostrę, córkę, szwagierkę, teściową, ciocię, klientkę, sąsiadkę, lekarkę, fryzjerkę, masażystkę, księgową i szefową, wszystkie Panie, którym chcesz pomóc dynamicznie się rozwijać – niech one również skorzystają z unikalnej wiedzy i poniosą ją dalej.

Co zyskasz przychodząc na konferencję?

  • Poznasz siebie lepiej. Wnikniesz głębiej w swoje potrzeby, talenty, ograniczenia uwarunkowania i zasoby, pełniej zrozumiesz ich specyfikę i nadasz kierunek swoim działaniom.
  • Przyjrzysz się własnej asertywności i nauczysz się ją wzmacniać.
  • Nauczysz się lepiej zarządzać czasem, planować zadania i selekcjonować priorytety – zaoszczędzisz energię i zyskasz wigor i zapał do wszystkiego co robisz, by osiągać lepsze efekty przy mniejszym wysiłku.
  • Dowiesz się jak budować autentyczny wizerunek w oparciu o wartości oraz dbać o reputację marki osobistej lub firmowej, by zyskiwać szacunek i autorytet eksperta.
  • Poznasz starannie wyselekcjonowane i sprawdzone metody na znacznie lepszą komunikację w związku, rodzinie, zespole, środowisku pracy oraz ulepszenie jakości relacji
  • Dowiesz się jak usprawnić autoprezentację, zwiększyć pewność siebie i poprawić styl
  • Nauczysz się czym jest a czym nie jest sprzedaż i jakie jej dobre praktyki możesz wykorzystać dla swoich produktów, usług
  • Posłuchasz wybitnych prelegentów – praktyków i poznasz ciekawych ludzi, z którymi być może nawiążesz owocną współpracę na długie lata.
  • Zyskasz kontakty, które mogą przeobrazić Twoje życie w kierunku, jaki sama mu nadasz.

Przyjdź, posłuchaj, zastosuj i przetestuj to, co przyniosło korzyść tysiącom innych.

Przeczytaj więcej na https://kodykobiecosci.pl/

Strona wykorzystuje pliki cookies.