Otwieramy nowy rok szkolny na Mińskiej 15 happeningiem naszych Przyjaciół

złota kwadryga
Ryszard Henryk Mackiewicz

Ten Rok jest wyjątkowy: udało nam się zakupić obiekt edukacyjny na Mińskiej 15 w Bydgoszczy. Dzięki wspaniałym, przychylnym ludziom rewitalizowane pomieszczenia dostają z każdym dniem nowego blasku. Stajemy się specjalistami w instalacjach hydraulicznych, elektrycznych, heblujemy, malujemy i polerujemy, aż wszystko błyszczy. Ogromne podziękowanie za dotychczasowe wsparcie i codzienny trud!

Nowy Rok czas hucznie rozpocząć! Z inicjatywą wyszła nasza artystyczna Rodzina Mackiewiczów i Chojnackich: Anna oraz Syn Ryszard Henryk. Pierwszego września 2022 na Mińskiej 15 odbędzie się pierwszy w tym gmachu wernisaż, połączony z tajemniczym happeningiem. W tym dniu zapraszamy serdecznie naszych Rodziców z Uczniami z placówek edukacyjnych.

Natomiast z Państwem możemy świętować naszą inaugurację Roku 2022/23 oraz finisaż wystawy Ryszarda Henryka Chojnackiego już 11.09.2022 od 12.00 Dołączą do nas Zespoły wokalne i instrumentalne złożone z Uczniów, Nauczycieli muzyki z całej Polski oraz warsztatowiczów z kursu gordonowskiego, którzy przybyli do nas z różnych krajów.

Wszystkie działania odbędą się na Mińskiej 15 w Bydgoszczy.

Zapraszamy

Prosimy o potwierdzenie przybycia osób spoza placówek FKE  (wstęp wolny) sms pod nr 602466347

 

Strona wykorzystuje pliki cookies.