Pokazowe, mikołajkowe gordonki w Poznaniu 7.12.2019

Zapraszamy serdecznie na zajęcia umuzykalniające dla Rodzin z Małymi Dziećmi w wieku do 6 lat w ramach kursu gordonowskiego dla osób kierujących edukacją muzyczną dziecka

Propagujemy założenia wyjątkowej Teorii uczenia się muzyki muzyka, psychologa muzyki, filozofa i pedagoga, który jako jeden z nielicznych chciał zrozumieć jak nasze dzieci uczą się języka muzyki. Profesor w stanie spoczynku zajął się pisaniem publikacji, a ośrodki na całym świecie propagują jego teorię. Polska, na zaproszenie Fundacji Kreatywnej Edukacji gościła spadkobierców profesora: Dinę Alexander z Eastman School of Music, która uczyła kursantów grupowej gry na instrumentach, Marilyn Lowe propagatorkę muzycznych wyzwań w kierunku improwizacji i twórczości na instrumentach klawiszowych, czy dr Alice Hammel która wie, że edukacja muzyczna wspaniale pozwala na swobodną komunikację również dzieci z wyzwaniami typu spektrum autyzmu.

Aby dojrzeć do gry na instrumentach konieczne jest wykształcenie własnego instrumentu – ciała. I takie zajęcia Wam proponujemy. Śpiewamy w różnorodnych skalach, rytmizujemy w przeróżnych rytmach. Do tego staramy się skoordynować oddech, ruch do śpiewu i rytmizowania.

Zapraszamy dzieci z opiekunami w następującym porządku:
– wiek 0-3 godz. 10.00
– wiek 3-6 godz. 11.00

Miejsce: Dance Studio Fred Astaire, Poznań, ul. Grottgera 4/2

Termin: 7.12.2019

Prosimy o zabranie zamiennego obuwia oraz wygodnego ubioru dla siebie i dla dziecka.

Wstęp wolny

Ilość miejsc bardzo ograniczona: prosimy o rezerwację jgawrylkiewicz@gmail.com

Strona wykorzystuje pliki cookies.