Pokazowe zajęcia umuzykalniające w Bydgoszczy 10.09.19

Zapraszamy serdecznie na zajęcia umuzykalniające dla Rodzin z Małymi Dziećmi w wieku do 6 lat w ramach projektu Manufaktura Umiejętności Fundacji Kreatywnej Edukacji.

Propagujemy założenia wyjątkowej Teorii uczenia się muzyki muzyka, psychologa muzyki, filozofa i pedagoga, który jako jeden z nielicznych chciał zrozumieć jak nasze dzieci uczą się języka muzyki. Profesor w stanie spoczynku zajął się pisaniem publikacji, a ośrodki na całym świecie propagują jego teorię. Polska, na zaproszenie Fundacji Kreatywnej Edukacji gościła spadkobierców profesora: Dinę Alexander z Eastman School of Music, która uczyła kursantów grupowej gry na instrumentach, Marilyn Lowe propagatorkę muzycznych wyzwań w kierunku improwizacji i twórczości na instrumentach klawiszowych, czy dr Alice Hammel która wie, że edukacja muzyczna wspaniale pozwala na swobodną komunikację również dzieci z wyzwaniami typu spektrum autyzmu.

Aby dojrzeć do gry na instrumentach konieczne jest wykształcenie własnego instrumentu – ciała. I takie zajęcia Wam proponujemy. Śpiewamy w różnorodnych skalach, rytmizujemy w przeróżnych rytmach. Do tego staramy się skoordynować oddech, ruch do śpiewu i rytmizowania.

Zajęcia pokazowe poprzedzają cykl 2 semestrów zajęć umuzykalniających odpłatnych, prowadzonych przez Jolantę i Miłosza Gawryłkiewiczów (trenerzy Polskiego Towarzystwa Edwina E. Gordona, autorzy publikacji gordonowskich). Cotygodniowe warsztaty rozpoczną się 17.09.2017, w tych samych godzinach. Zapraszamy również na comiesięczne koncerty uzupełniające ofertę warsztatową.

Zapraszamy dzieci z opiekunami w następującym porządku:
– wiek 0-3 godz. 16.15
– wiek 3-6 godz. 17.15

Miejsce: Placówki edukacyjne Fundacji Kreatywnej Edukacji ul. Chopina 28. Bydgoszcz
Termin: 10.09.2019
Prosimy o zabranie zamiennego obuwia oraz wygodnego ubioru dla siebie i dla dziecka.

Wstęp wolny, po rezerwacji

Ilość miejsc bardzo ograniczona: prosimy o rezerwację jgawrylkiewicz@gmail.com

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Bydgoszczy

Strona wykorzystuje pliki cookies.