Polski Instytut Pedagogiki Edwina Eliasa Gordona

polski instytut pedagogiki edwina elipsa gordona
polski instytut pedagogiki edwina eliasa gordona

Uwaga, uwaga! Rozpoczynamy naszą akcję promującą Polski Instytut Pedagogiki Edwina Eliasa Gordona. Skupia różne instytucje: Fundację Kreatywnej Edukacji, Polskie Towarzystwo Edwina Eliasza Gordona, czy placówki niepubliczne Perpetuum Mobile. Osobą łącząca te inicjatywy jest teoria uczenia się muzyki profesora Edwina Eliasza Gordona, która ma wymiar niedyrektywny, holistyczny i uniwersalny – do zastosowania w szeroko pojętej edukacji.

Będziemy Wam przybliżać, w najbliższych dniach, sylwetki osób pracujących w instytucie, a także zakres dzieła Profesora.

W ramach Polskiego Instytutu Pedagogiki E.E. Gordona rozpoczynamy zapisy na zajęcia: Integracji Sensorycznej, umuzykalniające, logopedyczne, z elementami sali doświadczeń świata. Zajęcia odbywają się przy ulicy Mińskiej 15 w Bydgoszczy. Więcej informacji: +48602466347

Widzimy, jak ogromną potrzebę uwagi i wspierania rozwoju mają nasze dzieci z placówek edukacyjnych Fundacji Kreatywnej Edukacji. Każde dziecko jest inne, ale obecny tryb życia, dieta, czy przestymulowanie bodźcami płynącymi z elektronicznego świata stawia coraz większe wyzwania zarówno przed rodzicami, jak i osobami kierującymi edukacją. Uczniowie, dzieci żłobkowe i przedszkolaki z Perpetuum Mobile już korzystają z zajęć Polskiego Instytutu Pedagogiki Edwina Eliasza Gordona – teraz otwieramy się na mieszkańców Bydgoszczy i okolic.

Ceny usług specjalistów:

  • zajęcia Integracji Sensorycznej (terapeutka Anna Marynowska) 100 zł na 45 min spotkanie

 

  • zajęcia logopedyczne (logopeda Anna Krochmal) 100 zł za 45 min spotkania

 

  • z elementami sali doświadczeń świata (pedagog Martyną Szwajca) 100 zł za 45 min spotkanie

 

  • grupowe, zindywidualizowane zajęcia umuzykalniające wg teorii uczenia się muzyki E.E. Gordona (Jolanta i Miłosz Gawryłkiewicz) 30 zł za 60 min spotkanie z obserwacją i relaksacją, Zajęcia te mogą służyć obserwacji funkcjonowania dzieci w grupie rówieśniczej, ale oczywiście nie chcemy by był to jedyny cel. Przede wszystkim warsztaty umuzykalniające służą budowaniu relacji z dzieckie, czy wspólnemu oddawaniu się pasji muzyki. Ponadto są świetną formą profilaktyki logopedycznej i ruchowej. Wasze dzieci doskonale bawią się razem i uczą od siebie. Rodziców zapraszamy do nawiązywania kontaktów i spędzania czasu w gronie wspierających przyjaciół.

Od marca ruszamy w Warszawie z kursami gordonowskimi dla osób kierujących edukacją muzyczną małego dziecka – oczywiście w ramach Polskiego Instytutu Pedagogiki Edwina E Gordona. W tym roku planujemy jeszcze kursy audiacji właściwej, w tym producencki, w którym specjaliści pokażą, jak audiacja pomaga w zwiększeniu efektywności pracy inżyniera dźwięku i producenta muzycznego.

Za nami również rozpoczęcie nowych sezonów koncertowych: w Krakowie i już 5.02.2023 w Górze Kalwarii.

Na pewno wkrótce się spotkamy!

Strona wykorzystuje pliki cookies.