Seminaria Gordonowskie

Poniżej publikujemy reminiscencje z Międzynarodowych Seminariów Gordonowskich organizowanych przez Fundację Kreatywnej Edukacji z Partnerami. Dla osób zainteresowanych uczeniem się teorii  profesora Edwina Eliasa Gordona polecamy również zakładki:

 

 

  • Międzynarodowe Seminarium Gordonowskie: Język muzyki dla osób (nie tylko) ze świata autyzmu w Lublinie 15-17 kwietnia 2016 r. Czytaj więcej

 

  • Seminarium gordonowskie: Grupowa nauka gry na instrumentach: Warszawa, 30 kwietnia – 2 maja 2015 Czytaj więcej

 

  •  Seminarium gordonowskie: Uczenie się gry na instrumentach. Fortepian. Akademia Muzyczna, Wrocław, 1-2 maja 2014 rok. Czytaj więcej

 

  • Międzynarodowe Seminarium Gordonowskie: Improwizacja muzyczna w każdej podstawówce i gimnazjum! Zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego z projektu: Improwizacja muzyczna w każdej podstawówce i gimnazjum, Akademia Sztuki w Szczecinie 2011:

 

  • Międzynarodowe Seminarium Gordonowskie w Filharmonii Łódzkiej z 2010 roku. Międzynarodowe Seminarium Gordonowskie zostało zrealizowane dzięki dofinansowaniu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerzy projektu: Instytut Camoes i Ambasada Portugalii w Polsce. Patronat medialny: Wychowanie Muzyczne w Szkole,  portal Qlturka, Polskie Centrum Informacji Muzycznej. Zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego. Film zamieszczono na portalu youtube w 3 odsłonach:

 

Europejskie Seminarium Gordonowskie, które odbyło się w dniach 21-23 maja 2009 w Bydgoszczy. Polecamy materiał z płyty DVD dokumentującej w/w Seminarium – doskonały materiał dydaktyczny – możecie czerpać inspiracje od praktyków europejskich.

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies.