Warsztaty

W ramach warsztatów wpisujących się w Polski Instytut Pedagogiki Edwina E. Gordona realizujemy działania oparte na teorii uczenia się muzyki opracowanej przez Gordona. Szczególnie ważną dla nas dziedziną pedagogiki jest niedyrektywne podejście do dziecka/ucznia. Ponadto opracowaliśmy i wdrażamy własny, kompleksowy program oddziałujący wszechstronnie na osoby zaangażowane w funkcjonowanie placówek edukacyjnych Fundacji Kreatywnej Edukacji.

 

Nasze warsztaty to różnorodne propozycje, które pozwolą Waszym placówkom oraz Wam osobiście:

– przeanalizować procesy funkcjonowania placówki: analiza SWOT, zdiagnozowanie potencjałów i odpowiedź na pojawiające się wyzwania;

– skonstruowanie strategii, która pozwoli na kompleksowe tworzenie programów edukacyjno-wychowawczych, współpracę ze wszystkimi partnerami procesu edukacyjnego;

– tworzenie modeli terapeutycznych, budowanie zespołów terapeutycznych o jednorodnej tożsamości i wspieraniu się na wzajem.

Wiemy, jak prowadzić superwizję zespołu, by wspierać jego potencjał i pomóc elastycznie pracować nad własnymi trudnościami i wyzwaniami pacjentów.

 

Specjalizujemy się w teorii uczenia się muzyki oraz w terapii osób ze spektrum autyzmu, ale pracujemy też z osobami, których dotykają bardzo specyficzne, różnorakie wyzwania, dlatego jesteśmy w stanie wesprzeć Was praktycznie w każdej sytuacji.

 

Tworzymy tylko szkolenia „na miarę”.

 

Informacji udziela:

Jolanta Gawryłkiewicz

tel. +48602-466-347

jgawrylkiewicz@fundacjakreatywnejedukacji.org

 

Strona wykorzystuje pliki cookies.