Drodzy Państwo, pomimo CoVid-19 zapraszamy Was do rekrutacji. Mamy ostatnie miejsca u Opiekuna Dziennego, w Przedszkolu oraz w Szkole. Najmłodsze dzieci mają uproszczony system przyjęcia (polecamy spotkania z wychowawcą i dyrektorem oraz adaptację. Prosimy o wypełnienie dokumentów i oczekiwanie na rozpoczęcie spotkania. W czasie pandemii spotkania rekrutacyjne wstrzymujemy – jesteśmy do Waszej dyspozycji jedynie telefonicznie lub mailowo: +48602466347 oraz jgawrylkiewicz@gmail.com

formularz_zgloszenie_przedszkole-2020

formularz_zgloszenie_dziennego_opiekuna_2020

 

Natomiast dzieci szkolne zapraszamy do kilkustopniowej rekrutacji – na temat której więcej poniżej.

 

PROCEDURA REKRUTACYJNA DO NIEPUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ PERPETUUM MOBILE W BYDGOSZCZY

Rekrutacja do Niepublicznej Szkoły Podstawowej Perpetuum Mobile trwa cały rok. 

Przyjęcie ucznia odbywa się według następującej procedury:

1. ZŁOŻENIE PODANIA – Rodzice zgłaszają się do naszej placówki przy ulicy Chopina 27 i wypełniają formularz zgłoszeniowy dziecka, który pozwoli nam rozpocząć proces rekrutacyjny. Podanie można również zgłosić drogą mailową na adres jgawrylkiewicz@gmail.com 

2. ROZMOWA Z RODZICAMI – Zapraszamy rodziców na spotkanie podczas którego poznajemy potrzeby edukacyjne, emocjonalne i społeczne dziecka. Przedstawiamy założenia naszej placówki i odpowiadamy na wszelkie pytania związane z działalnością naszej szkoły. 

3. DNI PRÓBNE DLA DZIECKA  – Zapraszamy dziecko do szkoły na dni próbne, żeby zobaczyć jak odnajduje się ono w grupie swoich rówieśników. Okres ten pozwala również dziecku i rodzicom zobaczyć jak funkcjonuje nasza szkoła i czy jest to zgodne z ich oczekiwaniami. 

4. PODJĘCIE DECYZJI O PRZYJĘCIU DZIECKA DO SZKOŁY – Decyzję o przyjęciu dziecka do szkoły, na podstawie złożonych dokumentów, rozmowy rekrutacyjnej i po poznaniu dziecka podejmuje dyrektor szkoły wspólnie z psychologiem i wychowawcą.

5. PODPISANIE UMOWY Rodzice wraz z dyrektorem szkoły ustalają zakres warunków i wzajemnej współpracy, podpisują umowę o naukę dziecka i wnoszą wpisowe. 

KARTA ZGŁOSZEŃ

Pobierz kartę zgłoszenia a następnie prześlij ją drogą elektroniczną na adres jgawrylkiewicz@gmail.com lub dostarcz osobiście do sekretariatu szkoły przy ulicy Chopina 28.

formularz_zgloszenie_szkola_2020