Relacja z Drzwi Otwartych 2019

Cudowni przybysze, fantastyczni wykonawcy – dziękujemy za wspólne Drzwi Otwarte, które odbyły się w Perpetuum Mobile przy Chopina 28 w Bydgoszczy 30.03.2019

Treść zaproszenia:-)

Zostały nam ostatnie miejsca w pierwszej klas, czwartej, siódmej i ósmej klasie oraz w przedszkolu i u Opiekuna Dziennego.

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w placówkach edukacyjnych Perpetuum Mobile oraz Manufaktura Umiejętności Fundacji Kreatywnej Edukacji.

10.00 Zaczynamy koncertem dla Rodzin z Dziećmi – tymi kilku miesięcznymi i przedszkolnymi, czy nawet szkolnymi. Na naszych koncertach gordonowskich każdy jest dzieckiem, nawet ten najstarszy wiekiem i doświadczeniem, każdy ma prawo doświadczać muzyki całym ciałem poprzez śpiew, ruch, rytmizowanie, a także każdy ma prawo do improwizacji – tworzenia muzyki w czasie rzeczywistym. Wykorzystamy muzykę big bitowców – lata 60te i 70te. W rolach głównych nasi nauczyciele, ale i także uczniowie.

Od godziny 11.00 zapraszamy na warsztaty: fizyczne, chemiczne, debaty filozoficzne oraz wzięcie udziału w procesie demokratycznym, który jest esencją naszych placówek.

Zapraszamy dzieci w każdym wieku, także te które myślą o dołączeniu do naszej coraz większej ekipy.

Strona wykorzystuje pliki cookies.