Z życia przedszkola: zdrowe śniadanie

Z życia przedszkola: zdrowe śniadanie

Przedstawiamy kolejną kartę z życia przedszkola: zdrowe śniadanie. W końcu w zdrowym ciele zdrowy duch, a zdrowemu ciału potrzeba zdrowego paliwa. I właśnie tego dotyczyły ostatnie warsztaty kulinarne, które nasze nauczycielki przygotowały dla przedszkolaków z Perpetuum Mobile.

Nie od dziś wiadomo, że najlepszą formą nauki jest dobra zabawa, dlatego staramy się organizować dla dzieci jak najwięcej warsztatów. A to pieczemy wspólnie chleb, a to robimy naleśniki… Tym razem skoncentrowaliśmy się na najważniejszym posiłku dnia – czyli śniadaniu. Zamiast jednak wykładów i czystej teorii, nasze wychowawczynie pokazały dzieciom propozycje zdrowych składników, z których samodzielnie mogły przygotować dla siebie zdrowe śniadanie.

Poznawanie nowych smaków i trening samodzielności, a do tego świetnie spędzony czas i pełne brzuszki to tylko część korzyści z zajęć. Była też dobra zabawa i uśmiechy od ucha do ucha. A my już planujemy kolejne zajęcia.

 

Z życia przedszkola: zdrowe śniadanie Z życia przedszkola: zdrowe śniadanie Z życia przedszkola: zdrowe śniadanie Z życia przedszkola: zdrowe śniadanie dzieci jedzą zdrowe śniadanie dzieci jedzą zdrowe śniadanie dzieci jedzą zdrowe śniadanie dzieci jedzą zdrowe śniadanie dzieci jedzą zdrowe śniadanie dzieci jedzą zdrowe śniadanie dzieci jedzą zdrowe śniadanie dzieci jedzą zdrowe śniadanie dzieci jedzą zdrowe śniadanie dzieci jedzą zdrowe śniadanie dzieci jedzą zdrowe śniadanie dzieci jedzą zdrowe śniadanie dzieci jedzą zdrowe śniadanie

Strona wykorzystuje pliki cookies.