Zespół

Miłosz Gawryłkiewicz
Miłosz Gawryłkiewicz
NAUCZYCIEL, ARANŻER, PRODUCENT
Jolanta Gawryłkiewicz
Jolanta Gawryłkiewicz
PREZES FUNDACJI KREATYWNEJ EDUKACJI
Dorota Dzięcioł
Dorota Dzięcioł
SKARBNIK FUNDACJI KREATYWNEJ EDUKACJI I NAUCZYCIEL PLASTYKI
Agnieszka Chojnacka
Agnieszka Chojnacka
NAUCZYCIEL GEOGRAFII
Ilona Czabańska
Ilona Czabańska
NAUCZYCIEL KSZTAŁCENIA ZINTEGROWANEGO
Karolina Danielewicz
Karolina Danielewicz
ASYSTENT WYCHOWAWCY PRZEDSZKOLNEGO
Arleta Dziewiatkowska
Arleta Dziewiatkowska
NAUCZYCIEL RELIGII
Klaudia Falkiewicz
Klaudia Falkiewicz
NAUCZYCIEL JĘZYKA WŁOSKIEGO
Miłosz Gąsecki
Miłosz Gąsecki
NAUCZYCIEL FIZYKI
Zofia Kokorzycka
Zofia Kokorzycka
WSPOMAGAJĄCY NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLNY
Grzegorz Kowalski
Grzegorz Kowalski
NAUCZYCIEL TECHNIKI
Paweł Kozłowski
Paweł Kozłowski
NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Kinga Kruś
Kinga Kruś
TERAPEUTA
Olga Krzywińska
Olga Krzywińska
NAUCZYCIEL CHEMII
Joanna Lipka
Joanna Lipka
NAUCZYCIEL BIOLOGII
Anna Maciejewska
Anna Maciejewska
NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - PSYCHOLOG
Anna Mackiewicz-Chojnacka
Anna Mackiewicz-Chojnacka
NAUCZYCIEL PLASTYKI
Wojciech Metlicki
Wojciech Metlicki
WYCHOWAWCA PRZEDSZKOLNY
Joanna Niezgódka
Joanna Niezgódka
ASYSTENTKA PREZESA
Łukasz Pulchny
Łukasz Pulchny
NAUCZYCIEL J. POLSKIEGO
Magdalena Rolińska
Magdalena Rolińska
OPIEKUN DZIENNY
Maciej Roszyński
Maciej Roszyński
NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - PSYCHOLOG
Marika Ruczyńska
Marika Ruczyńska
TERAPEUTA
Adrianna Rychwalska
Adrianna Rychwalska
WYCHOWAWCA PRZEDSZKOLNY
Anna Sznegulau
Anna Sznegulau
TERAPEUTA ZAJĘCIOWY
Agnieszka Szymańska
Agnieszka Szymańska
WYCHOWAWCA PRZEDSZKOLNY
Paweł Tomaszewski
Paweł Tomaszewski
NAUCZYCIEL GITARY
Natalia Tyrańska
Natalia Tyrańska
INSTRUKTOR GRY NA SKRZYPCACH
Alina Walicka
Alina Walicka
NAUCZYCIEL INFORMATYKI I MATEMATYKI
JAKUB WASZCZUK
JAKUB WASZCZUK
NAUCZYCIEL PERKUSJI
Sylwia Wilczyńska
Sylwia Wilczyńska
NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
Danuta Wróbel – Sawosz
Danuta Wróbel – Sawosz
NAUCZYCIEL HISTORII
Marta Żywica
Marta Żywica
NAUCZYCIEL KSZTAŁCENIA ZINTEGROWANEGO