• This event has passed.

Koncert gordonowski dla Rodzin z muzyką spod samiuśkich Tater Ostromecko

17 grudnia, 2023 @ 12:00 am - 1:00 pm

Jasełka w Perpetuum
Zapraszamy świątecznie, Bożonarodzeniowo. Przychodzimy do Was z kolędą, pastorałką, przepełnioną góralszczyzną – spod samiuśkich Tater.
Naszymi instrumentalistami są: prymista, sekundzista, basista. Dla Was grać będziemy na flecikach, okarynach, kozach. Urok muzyki podhalańskiej jest wyjątkowy, więc przychodzimy do Was z tym pięknym folklorem. Do tego pojawią się piękne pastorałki Wandy Chotomskiej.
W koncercie wezmą udział  nasze rozśpiewane przedszkolaki i uczniowie placówek Perpetuum Mobile Fundacji Kreatywnej Edukacji.
Po koncercie zapraszamy na warsztaty kulinarne w przestrzeniach pałacowych.
Współorganizatorami wydarzenia są: Miejskie Centrum Kultury, Fundacja Kreatywnej Edukacji, Polskie Towarzystwo E.E. Gordona oraz Polski Instytut Pedagogiki E.E. Gordona.
Kiedy: 17.12.2023 godz. 12.00
Gdzie: Pałac Nowy Ostromecko
Bilety: 30 zł
BILETY DOSTĘPNE na eventon.click

Fundacja prowadzi działalność koncertową, edukacyjną, szkoleniową i wydawniczą, a także strażniczą i promującą formy partycypacji społecznej. Jest członkiem Lokalnej Grupy Działania “Dwie Rzeki”, Sieci NGO oraz Kujawsko-Pomorskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.

wszystkie wydarzenia organizatora

Organizatorem tego wydarzenia i sprzedawcą biletów jest:

Forma prawna: przedsiębiorca

Adres siedziby: Kordeckiego 16/1 Bydgoszcz, Polska