• To wydarzenie minęło.

Koncert gordonowski z Własnym Portem – dla Rodzin z dziećmi Ostromecko

11 lutego @ 12:00 pm - 1:00 pm

własny port

Jak szanty to tylko z “Własnym Portem”. A mówią o sobie w przepięknych słowach: „Własny Port” to magia, którą udało mam się ujarzmić dzięki wieloletniej przyjaźni. Założyliśmy nasz zespół we trzech. Piotr Gąsiewski – gitarzysta, kompozytor i dusza wszelkich spotkań międzyludzkich. Rafał Ordak – autor piosenek, wokalista i konferansjer amator. Marcin Kijak – basista i lekko zaspane, ale zawsze – „zwierze” sceniczne. Po latach dołączył do nas Maciej Drapiński – akordeonista, człowiek o wielkim poczuciu humoru, taki nasz „plasterek” na troski. Razem z Nimi wypłyniemy w wielki rejs, podczas którego będziemy pląsać, śmiać się, przeciągać liny, ładować statki i nie tylko.

Oczywiście zachowamy gordonowski sznyt i wykorzystamy w naszej podróży skalę dorycką i wszelkie metra muzyczne odpowiedzialne za utrzymywanie się na pokładzie.

Ekipą od efektów specjalnych będą niezawodni majtkowie: Jola i Miłosz Gawryłkiewiczowie

Bawimy się i pracujemy w Pałacu Nowym Ostromecko

Kiedy: wyruszamy z portu w samo południe, czyli o 12.00 11 lutego 2024 roku

Bilety na łajbę kupujemy jak zawsze na eventon.click