• This event has passed.

Warsztaty multisensoryczne dla dzieci w wieku do 3 lat – na Mińskiej

12 stycznia @ 5:00 pm - 14 stycznia @ 7:00 pm

multisensoryczne warsztaty dla dzieci żłobkowych

Nowy Rok 2024 przyniesie nam wiele wspaniałych, edukacyjnych niespodzianek! Zapraszamy na warsztaty multisensoryczne stworzone specjalnie dla Waszych dzieci w wieku żłobkowym. Takie cuda znajdziecie co miesiąc pod adresem Mińska 15 w Bydgoszczy (Flisym visavis PKP Bydgoszcz Zachód).

Warsztaty prowadzić będą nasze wyjątkowe Opiekunki, które działają w punkcie dziennym przy Fundacji Kreatywnej Edukacji.

Zajęcia są otwarte i bezpłatne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapraszamy po uprzednim zaanonsowaniu się sms/ew. tel. pod numerem +48602466347.

Do zobaczenia i pamiętajcie o przygotowaniu stroju idealnego na kąpiele błotne, mazanie farbami, wodę czy też inne ciekawe i brudzące substancje. Albo… lepiej weźcie coś na zmianę:-)

Start:
12 stycznia @ 5:00 pm