• This event has passed.

Koncert jasełkowy z muzyką spod samych Tater Gdańsk 10.30

10 grudnia, 2023 @ 10:30 am - 11:30 pm

jasełka perpetuum
Zapraszamy świątecznie, Bożonarodzeniowo. Przychodzimy do Was z kolędą, pastorałką, przepełnioną góralszczyzną – spod samiuśkich Tater.
Naszymi instrumentalistami są: prymista, sekundzista, basista. Dla Was grać będziemy na skrzypeczkach i basach, flecikach, okarynach i… kozach. Urok muzyki podhalańskiej jest wyjątkowy, więc przychodzimy do Was z tym pięknym folklorem. Muzyczne poszukiwania okrasimy pastorałkami stworzonymi do tekstów Wandy Chotomskiej.
Współorganizatorami wydarzenia są: Fundacja Kreatywnej Edukacji, Polskie Towarzystwo E.E. Gordona oraz Polski Instytut Pedagogiki E.E. Gordona oraz Nadbałtyckie Centrum Kultury
Kiedy: 10.12.2023 godz. 10.30, ale też i  12.00
Gdzie: Nadbałtyckie Centrum Kultury, ul. Korzenna 33/35
Bilety: 30 zł (obowiązują zarówno opiekuna, jak i dziecko)

Fundacja prowadzi działalność koncertową, edukacyjną, szkoleniową i wydawniczą, a także strażniczą i promującą formy partycypacji społecznej. Jest członkiem Lokalnej Grupy Działania “Dwie Rzeki”, Sieci NGO oraz Kujawsko-Pomorskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.

wszystkie wydarzenia organizatora

Organizatorem tego wydarzenia i sprzedawcą biletów jest:

Forma prawna: przedsiębiorca

Adres siedziby: Kordeckiego 16/1 Bydgoszcz, Polska