Bałkański koncert gordonowski dla Rodzin NCK Gdańsk 19.05. godz. 12.00

19 maja @ 12:00 am - 1:00 pm

Zapraszamy na arcyciekawy koncert muzyki bałkańskiej. Pojawi się różnorodne instrumentarium: od trąbki, waltorni po tubę oraz nadające smaku – rozliczne perkusjonalia. Nie zabraknie także głosów żeńskich i męskich. W swych wokalizach czerpać będą z ludowości m.in. romskiej, a także bogactwa całego półwyspu bałkańskiego.

Koncert nie może się odbyć bez wsparcia teorii uczenia się muzyki profesora Edwina Eliasa Gordona. Możecie się czuć bezpieczni, ponieważ gramy tylko żywą muzykę. Operujemy także dostosowanym do możliwości dzieci materiałem muzycznym w warstwie tonalnej i rytmicznej.

Kiedy: 19.05.2024 godz. 12.00

Gdzie: NCK Korzenna 33/35 w Gdańsku

Bilety: dostępne tylko za pośrednictwem eventon.click Każda osoba: dziecko/dorosły opłaca bilet 20 zł KUP BILET

Wydarzenie organizowane we współpracy: Fundacja Kreatywnej Edukacji oraz Nadbałtyckie Centrum Kultury