Bałkański koncert gordonowski NCK Gdańsk 19.05 godz. 10.30

19 maja @ 10:30 am - 11:30 am

Zapraszamy na arcyciekawy koncert muzyki bałkańskiej. Pojawi się różnorodne instrumentarium: od trąbki, waltorni po tubę oraz nadające smaku – rozliczne perkusjonalia. Nie zabraknie także głosów żeńskich i męskich, które w swych wokalizach czerpać będą z ludowości m.in. romskiej, a także bogactwa całego półwyspu bałkańskiego.

Koncert nie może się odbyć bez wsparcia teorii uczenia się muzyki profesora Edwina Eliasa Gordona. Możecie się czuć bezpieczni, ponieważ gramy tylko żywa muzykę i operujemy dostosowanym do możliwości dzieci materiałem muzycznym w warstwie tonalnej i rytmicznej.

Kiedy: 19.05.2024 godz. 10.30

Gdzie: NCK Korzenna 33/35 w Gdańsku

Bilety: dostępne tylko za pośrednictwem eventon.click Każda osoba: dziecko/dorosły opłaca bilet 20 zł KUP BILET

Wydarzenie organizowane we współpracy: Fundacja Kreatywnej Edukacji oraz Nadbałtyckie Centrum Kultury Polskie Towarzystwo EE Gordona