• This event has passed.

Koncert gordonowski dla Rodzin!

16 września, 2023 @ 1:00 pm

W ramach projektu Swingująca Wielkopolska – Mała Akademia Jazzu
Dixie Company i Fundacja Kreatywnej Edukacji zapraszają na koncert gordonowski dla Rodzin!
Koncert ten jest częścią Old Jazz Festiwal, który zadomowił się na dobre w Poznaniu, w Starym Browarze oraz na ulicach miasta.
Nauczyciele placówek Perpetuum Mobile: Jola i Miłosz Gawryłkiewiczowie zagospodarują część tego przedsięwzięcia, wraz z Nowoorleańskimi przyjaciółmi z Krainy Podziemnej Pomarańczy. Organizujemy koncert dla rodzin, wypełniamy przemarsz, a Miłosz uświetni także koncert finałowy.
W przedsięwzięciu specjalnie zadedykowanym dla Rodzin wystąpią: Jola Gawryłkiewicz (voc, instr. perkusyjne, animacja), Miłosz Gawryłkiewicz (tp, wokal, prowadzenie), Piotr Soroka – instr. perkusyjne, tarka, Krzysztof Zaremba – tbn, Jakub Marszałek – tp, kazoo, Rafał Kubale – cls, Mariusz Gajdziel – bass, Wojciech Warszawski – bj, voc.
Bądźcie z nami. Wstęp wolny. Znajdziecie nas 16.09.2023 o 13.00 na Szachownicy w Starym Browarze, po przemarszu ulicami Poznania.
„Projekt dofinansowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego” . Sponsorami będą firmy Storck i Hama. Miejsce wydarzenia Stary Browar organizatorzy: Wielkopolskie Stowarzyszenie Jazzu Tradycyjnego „Dixie Club”

Date:
16 września, 2023