• This event has passed.

Koncert Gordonowski Son de Cuba – uwaga nowy termin

10 września, 2023 @ 12:00 pm

Zapraszamy na żywiołowy koncert muzyki prosto z Kuby: Son de Cuba. Koncert wyjątkowy, bo gordonowski: zakłada współtworzenie przedsięwzięcia muzycznego zarówno przez muzyków, jak i publiczność. Liczy się śpiew, ruch, koordynacja ruchowo-głosowo-oddechowo i przede wszystkich improwizacja muzyczna.
Nasi muzycy są muzykami improwizującymi dlatego każdy koncert jest niepowtarzalny.
Podczas spotkania z Rodzinami, w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku pozostaniecie w rękach duetu Milo&Mania, czyli wspaniałych muzyków znanych z radia i telewizji:-): Miłosza Gawryłkiewicza oraz mieszkańca Trójmiasta, niezastąpionego wirtuoza fortepianu – Piotra Manii. Pojawią się także inne, niezwykłe instrumentarium perkusyjne: m.in. conga, marakasy, bongosy, clavesy, chimesy, cabasa czy guiro, jak również kontrabas.
Zabrzmi piękna muzyka wykonywana niegdyś przez Buena Vista Social Club w aranżacjach i trąbkowych popisach solowych Miłosza Gawryłkiewicza.
Bawmy się całymi rodzinami w takt tradycyjnego, kubańskiego son.
Koncerty promują nową inicjatywę muzyczną Muzopolis Polskiego Instytutu Pedagogiki Edwina E. Gordona
Zapraszamy 10.09.2023 na 12.00
Bilety: https://eventon.click/wydarzenie/koncert-gordonowski-dla-rodzin-son-de-cuba/
– prosimy o zakup online: 30 zł/osobę. Opłata dotyczy wszystkich, zarówno dziecka i opiekuna.
Zakup na miejscu – tylko kartą płatniczą.
Miejsce koncertu: Nadbałtyckie Centrum Kultury Ratusz Staromiejski ul. Korzenna 33/35, 80 – 851 Gdańsk
Naszym mecenasem jest PPH Agreko, producent najlepszych nawozów m.in. do waszych ogrodów.

Date:
10 września, 2023